Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak wymienić zamek przedni w drzwiach od samochodu? Opel Astra II G Vauxhall? Wymiana zamka

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689▶️ Zobacz, jak samodzielnie wymienić zamek w drzwiach samochodu, na przykładzie samochodu Opel Astra G II 2. 👀 Podobne czynności wykonuje się przy wymianie zamka w wielu samochodach różnych marek.

Zobacz film, który pokazuje, jak samodzielnie zweryfikować instalację elektryczną do wtyczki od zamka w drzwiach. https://youtu.be/ljK_yXsIUtk

#Opel #Astra #AstraG #Zamek #Lock #HowTo #Auto #Samochód #Poradnik #Guide #DIY #ZróbToSam #Motoryzacja #Car #OpelAstraG #GM NaprawSam #Wymiana #Naprawa #Serwis #KrokPoKroku #StepByStep #Instrukcja #Tutorial

👊 SUBSKRYBUJ FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał “ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

———————————————————
Piosenka: Mario Ayuda feat. Mia Mormino – Nightmare (Instrumental Mix) [Concordia Recordings]
https://youtu.be/yk3Hq0o3_xI
———————————————————

Film odpowiada na pytania i problemy:
Zepsuty zamek centralny w drzwiach pasażera Opel Astra G.
Nie działa zamek w drzwiach pasażera w Opel Astra G.
Opel astra g uszkodzony zamek.
Nie otwiera się zamek Opel Astra G.
Nie zamyka się zamek Opel Astra G.
Opel Astra G Napraw Sam.
Centralny Zamek Opel Astra G.
Pilot zdalnego sterowania Opel Astra G.
Opel Astra G.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

28 thoughts on “Jak wymienić zamek przedni w drzwiach od samochodu? Opel Astra II G Vauxhall? Wymiana zamka

  1. Wymiana całego zamka jest bez sensu, ponieważ w oplach w środku tego zamka zużywa się przełącznik krańcowy który steruje owym w nim silniczkiem i ryglowaniem, wymiana tego przełącznika jest dość prosta (jest manual w Internecie) kosztuje w sklepie elektrycznym/elektronicznym 5 zł i rozwiązuje problem na naście lat. Nic innego się tam nie psuję zamki te są pancerne mechaniczne.

  2. Astra G to fajny ekonomiczny samochód. W mojej astrze połowę urządzeń nie działa, a i tak jeździ już 22 rok i jesz z 20 lat będzie jeździć, w tym czasie zajedził bym z 7 downsizingowych wozidełek

Dodaj komentarz

Zadzwoń!