Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

koło zapasowe czy laweta? Radosna twórczość!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Myślałem że już wszystko widziałem…
Wszystkie komentarze są moderowane.
Jeżeli film ci się nie podoba to napisz dlaczego a nie kozaczysz klikając anonimowo odpowiednią łapkę…tyle w temacie.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

16 thoughts on “koło zapasowe czy laweta? Radosna twórczość!

  1. Może trzeba było trochę to zasmarować podkładem albo antykorozyjną.
    Przed zamontowaniem nowego mechanizmu windy.
    Bo chyba ruda już tam zaczynała atak, pod tą drewnianą podłogą.
    Ale poza tym, robótka profesjonal i elegansio. I czasu poświęcone max na nietypową usterkę.

  2. Witam dobrze fachowo ogarnięta robota,da się normalnie bez lepienia na gil lub kozę z nosa 😁😆.Często sami właściciele lepią po taniości i później jest jak jest.Pozdrawiam zdrówka życzę majster.

  3. Dobra fachowa robota i pomysłowość a jak by miał to zrobić zwykły Kowalski pod blokiem na parkingu wielki szacun że dzielisz się z innymi może młodi mechanicy wezmą przykład bo jak nie to będzie dupa i co powie klientowi jedz Pan kup nowe auto Pozdrawiam

  4. Wielki szacunek za chęć brania się za taką robotę. Wszyscy teraz chcą szybko zarobić bez zbędnych problemów i broń Boże dużej pracochłonności bo czasu szkoda na diagnozę i realne znalezienie problemu. Szybka kasa się teraz liczy a nie rzetelna obsługa klienta ☹️

Dodaj komentarz

Zadzwoń!