Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

MERCEDES S500 W221 – złoty, a skromny! | Test OTOMOTO TV

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Mercedes Klasy S, czyli flagowiec niemieckiej marki. Nowy był wart tyle co dom, dziś jest już bardziej dostępny cenowo, jednak czy będzie nas stać na jego utrzymanie? Czy nadal wyróżnia się technologią i komfortem? Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Mercedesa S500 W221 z benzynowym silnikiem 5.5 V8 o mocy 388 KM z rocznika 2009.

🚘 Znajdź Mercedesa W221 na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_mercedes_w221

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: https://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: https://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Zobacz więcej recenzji samochodów używanych: http://bit.ly/recenzje_uzywane_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#mercedessklasa #papis #otomoto

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

29 thoughts on “MERCEDES S500 W221 – złoty, a skromny! | Test OTOMOTO TV

  1. W odróżnieniu od następcy wszyscy widzą,że to S-ka. Jest taki monumentalny i mimo tego,że widać upływ czasu(xenony itd.) to z pewnością zadbany egzemplarz dostarczy właścicielowi jeszcze masę radości.

  2. Powiem tak S klasa służy do wożenia prezesów lub bogatych ludzi ma być im wygodnie z tyłu a nie z przodu. Więc myślę że przyczepianie się do miejsca na kubki jest bez znaczenia tak samo z zegarkiem w fordzie mondeo mk3 to jest coś nie do pomyślenia jest obleśny i wogle wszystko co najgorsze ale w mercedesie to chciałbyś taki nosić na ręce… brak słów. Pozdrawiam

  3. Mi się podoba wersja sprzed liftingu czyli bez świateł led. Gdybym miał dużo pieniędzy to naprawy i spalanie nie miałyby dla mnie większego znaczenia. Są droższe samochody w serwisowaniu i w dodatku niezbyt wygodne np. Ferrari, Lamborghini nie wspominając o Bugatti.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!