Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa wycieraczki za 2000 PLN ? Wacker WL

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Cześć! Podobają Ci się moje materiały i chcesz wyrazić swoją wdzięczność możesz to zrobić wpłacając dowolną kwotę na poniższe dane. Najważniejsze jest to że chcesz to zrobić i możesz ale jest całkowicie w porządku jeśli nie chcesz lub nie możesz. Dziękuję w komentarzu jest wystarczającą formą wdzięczności.
Lucjan Żurek numer rachunku 49109016650000000065053740 – Santander Bank z dopiskiem “wsparcie”. W tytule możesz umieścić swoje dane np. nazwę kanału wtedy te dane umieszczę na liście wspierających kanał. W innym wypadku będzie to darowizna anonimowa.

Kontakt: lucjantopidrut@gmail.com

Nie każda wycieraczka jest taka tania na jaką wygląda czasem kosztuje nawet 2000. To orientacyjna cena ramienia wycieraczki z piórem. Nie szukałem takiego ramienia uznałem że skoro klient chce naprawiać a za nową trzeba dać tyle cebulionów to można się pogłowić nad naprawą. W filmie przedstawiam proces naprawy ramienia wycieraczki. Wyrobiło się gniazdo stożkowe i wycieraczka nie mogła prawidłowo działać. Ramię a w zasadzie jego końcówka wykonana jest ze znalu co uniemożliwia napawanie. Zdecydowałem się na dorobienie tulejki stożkowej. Aby cała operacja się udała należało tylko rozwiercić wyrównując przy tym jajowaty stożkowy otwór a do tego potrzebny jest odpowiedni rozwiertak. Taki też wykonałem ze stali narzędziowej NC6 w formie rozwiertaka jednoostrzowego.

Musicbed SyncID:

MB01VU7HA8JM0AO

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

29 thoughts on “Naprawa wycieraczki za 2000 PLN ? Wacker WL

  1. W Starych pralkach Bauknehta widziałem podobne rozwiązanie wykonane fabrycznie na osi bębna. Jednak w tym przypadku tulejka stożkowa jest rozcięta wzdłuż i minimalnie większa. dokręcenie śruby powoduje zaciskanie się tulejki na osi i jednocześnie zakleszczenie na zewnętrznej powierzchni koła napędzającego. Całość naprawdę świetnie przenosiła spory moment oraz umożliwiała dobrą regulację ustalenia.

  2. Mam taki element zrobić kostka hydrauliczna w której są gwinty calowe i dwa zaworki w kanale fi 15 na głębokości 4.8. Cm. Zaworki mogą być w stożek 45stopni czy dało by się takie co zrobić

  3. Trafiłem tu zupełnie przez przypadek, szukałem w sieci fazowników zewnętrznych do prętów (omg lol, algorytmy Jutuba i Gugla 😀 ), ale zostanę na dłużej – jak widzę spawarki, tokarki, frezarki i kumatego operatora to zawsze subuje i oglądam 🙂

  4. Film i umiejętności super, ale może by ktoś się pokusił o jakąś konkluzję w kontekście wyceny realnych kosztów produkcji tego wieloseryjnego ustrojstwa (ze znalu) – strzelam, że mniej niż 1$. I pytanie dlaczego w realiach "rynkowych" nie można tego kupić za 1,2$? Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!