Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

NAPRAW SAM SE02E10 WYMIANA PODNOŚNIKA SZYB

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689W kolejnym odcinku Napraw Sam dowiecie się w jaki sposób wymienić podnośnik szyb , proces naprawy może się różnić w zależności od modelu samochodu.

Muzyka :

1. Twin Musicom: Talky Beat – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://www.twinmusicom.org/song/265/talky-beat
Wykonawca: http://www.twinmusicom.org

2. The Simplest

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

12 thoughts on “NAPRAW SAM SE02E10 WYMIANA PODNOŚNIKA SZYB

  1. Skąd tyle łapek w dół? Może dlatego, że brak w opisie jakiejkolwiek informacji na temat auta, które służy jako przykład. Przez pierwsze kilka minut zastanawiałem się po co tłumaczone jest jak ściągać boczek (w moim aucie np. nie trzeba odkręcać żadnej maskownicy głośnika czy też plastikowych kołków). Filmik całkiem fajnie zrealizowany więc ja osobiście się od głosu wstrzymuję. Na przyszłość proponuję dodawać takie informacje. 🙂

  2. Dlaczego tyle negatywów ? Bo konkurencja nie śpi. A zwykli ludzie są zbyt leniwi żeby dać "like". Proste. Przecież nawet nikt nie napisał nic negatywnego – bo się nie chciało.
    Film jest OK. Mi się nie chce tej szyby robić, ale chyba muszę 🙁

Dodaj komentarz

Zadzwoń!