Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Połączenie 2 przewodów do wody. Naprawa spryskiwaczy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689=LINKI ========================================
► Patronite: https://patronite.pl/FreezerSIG
► FaceBook: https://web.facebook.com/freezersig
► Instagram: https://www.instagram.com/freezersig/
► PayPal: https://www.paypal.me/FreezerSIG “Z dopiskiem darowizna.”

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

7 thoughts on “Połączenie 2 przewodów do wody. Naprawa spryskiwaczy.

  1. Dziękuję za podpowiedź….też wypryskałam ze 2 zbiorniki….a najlepiej że wcześniej samochód był u mechanika i robił mi przewód który i tak nie działa..a sama sobie zrobiłam…nie musząc nikomu płacić. Z jednej strony już założyłam przewód, bo rurka też już była połączona ale inną rurka…ale użyje trytytki bo pewnie znów wyskoczy podczas poruszania mechanizmu. Dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam

  2. Wow sprytnie. Mi rurka pękła i owinąłem taśmą ale przeciekała. Nie mam metalowej rurki ale może użyję z długopisu plastikowej. Dam znać jak mi poszło.

    Edit: nie udało się ale i tak jestem zaskoczony

  3. W mojej miejscowości tak samo 3 dychy za 4 litry płynu do spryskiwaczy na stacjach paliw. W sklepie motoryzacyjnym zapłaciłem 15 zł i za więcej płynu bo tu było 5 litrów. Do takich rzeczy z marketów nie jestem przekonany bo wiem że to szajs także wolałbym już kupować w dobrych sklepach motoryzacyjnych

Dodaj komentarz

Zadzwoń!