Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Problem z czujnikiem to nie jedyna usterka tego auta! #Naprawy_nie_do_naprawy

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “Naprawy nie do naprawy ” w niedzielę o 9:55 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem “Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

29 thoughts on “Problem z czujnikiem to nie jedyna usterka tego auta! #Naprawy_nie_do_naprawy

  1. I co kolego "MAKEOUTHILL666" z poprzedniego filmiku o czujniku. To jest właśnie kolejny przykład. Jak widzisz Klimek zawsze oddaje robotę komuś, a zasługi przypisuje sobie 🙂 więc nie mów mi więcej, że Adam naprawi każdą usterkę..

  2. Pan Adam jest najlepszym i najsympatyczniejszym mechanikiem o ogromnym zaangażowaniu i pięknych realizacjach napraw i odbudowach. Szkoda że takich szczerych fachowców z świeczką szukać musimy. Z podziwem oglądam każdy program i radę. Ogromny szacunek i za pozytywną energie 5⭐+

  3. Firma na Śląsku wycina taką szybę bez demontowania kompletnie niczego.Wycinaja od góry bez uszkodzeń lakieru i innych elementów.Polecam.Dokladnie w takim nissanie mi wymieniali.

  4. 300zł robocizny za zdemontowanie 2-ch szyb i zamontowanie jednej? Dajcie namiary na nich, bo nawet przyprocentowany Kazio z pod szóstki tego taniej nie robi sam 😀 😀

  5. Zrobili to fachowcy którzy się znają i mają pewną rękę do takich rzeczy.
    Ja sam mam pewną wiedzę i doświadczenie jednakże jak chcemy aby było coś zrobione tip top to wolę to oddać komuś innemu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!