Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Renault Lublin Nazaruk Service… Nowy Renault Trafic 2021 z WADAMI !!! Przestroga dla kupujących!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689BARDZO PROSZĘ O ŁAPKI W GÓRĘ POD FILMEM TO ROZEJDZIE SIĘ SZERZEJ TEN MATERIAŁ !!!!!

Zakupiłem nowego trafica z 2021 r. po wyjechaniu z salonu zauważyłem problemy !
Najpierw okazało się, że nie było ustawionej prawidłowo zbieżności potem problemy z ogumieniem odczuwalne są wibracje na układzie kierowniczym jak i na całym aucie.

Czekałem tydzień……..dwa tygodnie……..i nic !!!!! Salon Renault Nazaruk Service mnie zbywa i raz za razem przekłada terminy w, których rzekomo mają mi usunąć mi tą awarię w co już nie dowierzam. Już 2 razy byłem na serwisie i poprzekładano mi koła z przodu na tył i nic to nie pomogło.

Jeżdżąc dalej z biciem na układzie kierowniczym uszkadzam sobie świadomie całe przednie zawieszenie i podzespoły !!

Niech ten film będzie przestrogą jak i informacją , że jak możecie omijajcie ten Salon Renault szerokim łukiem.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

25 thoughts on “Renault Lublin Nazaruk Service… Nowy Renault Trafic 2021 z WADAMI !!! Przestroga dla kupujących!

  1. Polskie realia, gwarancja do studni, a studnia przy bramie 🤌 olej serwis zmień felgi i opony. Zwrócisz sobie różnice przy wymianach olejowych bo wyjdzie Cię o jakieś 50%
    Ja tak zrobiłem i dalej jestem szczęśliwym człowiekiem. Możesz się kopać z koniem ale zdrowie ważniejsze. Nie namawiam Cię w żaden sposób tylko podpowiadam jaką ja scieżkę zdrowia obrałem. Ja zaoszczędziłem ONI nie zarobili już więcej i gicio
    Powodzenia życzę

  2. W jednej odpowiedzi w komentarzach twierdzi Pan, że założył Pan opony zimowe i problem nie ustał. Przecież przy zakładaniu opon koła były na wyważarce i wyszłoby, że są krzywe. Później pisze Pan, że ma nadzieję, że to wina felg. Tzn, że założył Pan opony na fabryczne felgi. Tym bardziej dostałby Pan informacje, że felgi są krzywe i nie da się ich wywarzyć. Dealer nie odnosi się w ogóle do sprawy, może nie ma do czego?
    Na filmie nie widzę aby drgała kierownica, nie słychać też aby coś się działo, żadnych stuków, szumów ani nic innego.

  3. Słuchajcie to jakaś grubsza sprawa kupiłem nowe opony zimowe a drgania nie ustały …………..zaczynam się obawiać, że to auto jakieś powypadkowe. Nie odpuszczam, nie długo kontynuacja wątku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!