Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Rezystancja | #2 [Podstawy]

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Zestaw 600 rezystorów 30 wartości! ► http://bit.ly/2gcfu64
Zestaw 30 fotorezystorów ►http://bit.ly/2gdi7oi

Kartka z kodem paskowym oraz szeregiem wartości:
https://docs.google.com/file/d/0B4vUD01FkIEKLU1DeHZISm9DdG8/edit?usp=sharing

Wesprzyj rozwój kanału:
Zostań patronem ► http://patronite.pl/ElektroPrzewodnik
Kup koszulkę ► http://ElektroPrzewodnik.90.pl/
Odpowiedzi na elektroniczne pytania szukaj na ► http://ElektroOpornik.pl/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

47 thoughts on “Rezystancja | #2 [Podstawy]

  1. Mówisz że pierwszy pasek na rezystorze…… ale zapomniałeś powiedzieć jak patrzeć na rezystor. Po jego odwróceniu pierwszy pasek będzie inny. No i zapomniałeś o istotnej rzeczy moim zdanie czyli biegunowości. Czy opirniki mają jakąkolwiek biegunowość?

  2. Aha – czyli rezystor zamieniając na ciepło ]] jest grzejnikiem . mam pytanie jaki rezystor dobrać ?, by ogrzać Warsztat 100- m kwadratowych – zimą .

  3. No ja mam 41 latek ale coś mnie apetyt wziął na elektronikę. Uczę się od ciebie i widzę ze musze sobie poćwiczyć matematykę z tymi rezystorami 🙂 Trening czyni mistrza 🙂 Filmik nagrany super, nie ma sciemy tylko konkrety, dla mnie bomba, rewelacja i takie tam 🙂 🙂 🙂

  4. Jeśli pisze że opornik jest na ileś tam om powiedzmy to oznacza że tyle prądu zatrzyma on w sobie a reszta która zostanie po przejściu przez niego jest mniejsza chodzi mi o wyjście z drugiej strony drucika czy ja to dobrze rozumie te zasady druga sprawa jeśli dioda jest np na 2v to oznacza że napięcie na nią nie może być wyższe bo się spali a niższe tak i będzie ona świecić ciemniej

  5. przyszedłem z ciekawości, żeby zobaczyć, czy na polskim yt istnieją jakieś kanały edukacyjne o elektronice. no i jestem pozytywnie zaskoczony 😀 bardzo fajnie tłumaczysz, chociaż ciężko mi stwierdzić na ile dobrze uczysz, bo cały materiał tutaj przedstawiony znam. Ale na pewno merytorycznie i całkiem spójnie oraz biegle, bez zająknięć, a to duży plus 😀 jestem czepialski więc taka drobna uwaga: w 24:07 niepotrzebnie się poprawiłeś. Prawdą jest, że ten symbol to źródło prądowe, ale obstawiam, że w pośpiechu narysowałeś nie ten symbol co trzeba jednocześnie skupiając się na narysowaniu jak najszybciej schematu do zadania.

  6. Gościuu, powiem tak: Jestem studentem, lubię się uczyć i wgl. Poszedłem na specyficzny kierunek, który mnie zainteresował a tam trafiłem właśnie na elektrotechnike. Profesorek był spoko nie robił problemów ani nic wszyscy się cieszyli ale ja średnio. Pierwsze zajęcia, od razu dał układy i mówi: Tu macie rezystor włączamy zasilanie, rezystancje na 250om, zróbcie taki układ. A ja takie okej.. 😀 z 4 osoby były po technikum el. ja jak i większość zero pojęcia. Oczywiście chodził po sali i pomagał bez problemu było zaliczenie u niego ale po zajęciach nic nie umiałem prawie choć się starałem ale no jak Ci ktoś nie wytłumaczy to ciężko. Zobaczyłem parę twoich filmów i wszystko zaczynam rozumieć. Dziękuje Ci bardzo za to co robisz, za to, że poświęcasz swój czas i przedstawiasz to w naprawdę ciekawy sposób 😀 Szacunek i powodzenia w rozwoju kanału ! Bardzo pomogłeś, pozdro !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!