Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Schematy elektryczne VAG w ELSA cz. 1

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Pokazuję jak czytać i interpretować samochodowe schematy elektryczne w grupie VAG.
Posługujemy się programem ELSA

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

17 thoughts on “Schematy elektryczne VAG w ELSA cz. 1

  1. Kolega ma octavie 2 rok 2006. Nie chce zmieniać auta a chciałby mieć poliftowe Zegary, kierownice, maxidot itd. Podejmiesz się przekładki bordnetrza i modułu komfortu na BCM ? Podam mu linka do Twojego kanału. Gdyby był to opel to ja bym to ogarnął.

  2. Hej Krzyno. Jak widać mocno ogarnięty jesteś w tematach Skody. Mam pytanie, czy jesteś w stanie pomóc mi w rozwiązaniu problemu z notorycznie przepalającym się bezpiecznikiem zasilania sekcji m.in. oświetlenia wewnętrznego?

  3. 6:36 o, dziękuję Ci za wyjaśnienie tych numerów na dole. Jestem elektronikiem, serwisuje płyty główne laptopów, rozumiem zaawansoane schamaty elektroniki komputerowej, ale nie mogłem pojąć tych durnych numerów na dole w vag-u 🙂 Schematy do starych bmw są przepiękne, wszystko rozrysowane, wodzisz palcem po przewodach. A tu jakieś skróty myślowe, teleportacje na inne strony i tak dalej. Z początku mysłałem, że schamaty w Vagu są okrojone. A Ty mi wszystko wyjaśniłeś, że te kwadraciki to numer szyny który mam znaleźć na dalszych stronach. Co za pomysł.

  4. Witam! potrzebuję pomocy: chcę zainstalować ksenony w audi Q3 8U 2014 r. Nie mogę znaleźć drogi kabla od czujnika poziomowanie leflektorów kabel posiada durzą wtyczkę do sterowanie (posiadam) następnie masa i dwa kable z czterema zarobionymi złączami (prawdopodobnie do wtyczki leflektorów) i jeszcze jeden kabel też zarobiony. Kabel jest orginalny Kufatec (kabel dostarczany do audi) teraz nigdzie nie mogę znaleźć informacji co do pobrania schematu ani opisu drogi kabla. Kabek posiada złącze do jednego czujnika poziomowania świateł, który się na przednim lewym kole. Jeśli możesz mi pomóż to ż góry serdecznie dzękuje. mój e-mail sduczmal@mail.de

  5. Panie Krzysztofie. Proszę o pomoc. Otóż mam problem w superb 2 z tylnym buzzerem. Po wbiciu wstecznego głośnik nie działa, gdy zbliżam się do przeszkody, a system się wyłącza po paru sekundach. Vcds pokazuje błąd głośniczka, ale wymieniłem go na nowy i dalej to samo. Czujniki parkowania sprawdzone. Pozostaje tylko sprawdzić kable które idą do głośniczka (kombi klapa wiadomo). Chciałbym podłączyć ten głośniczek nową wiązką ale nigdzie nie znalazłem schematu gdzie i jak to jest podłączone. Czy jest Pan w stanie mi pomóc?

  6. Witam panie Krzysztofie uczę się czytania schematów i chciałem zapytać się czy pomógłby mi pan zinterpretować pewne oznaczenie dotyczące wyłącznika świateł?tylko nie bardzo wiem jak panu przesłać ten przykładowy schemat z zaznaczonymi elementami o które mi chodzi?jakby nie było to problemem dla pana?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!