Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Ukryte menu w nawigacji WipNav/MyWay/RNEG Citroën Peugeot Lancia Fiat (DS3 C5 207 308…)

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Tryb serwisowy (ukryte menu) systemu WipNav / MyWay / RNEG pozwala na wgląd w kilka ciekawych opcji. Można w nim odczytać numery seryjne, wersje oprogramowania firmware, map, wykonać reset systemu.

Aby wejść w ukryte menu naciśnij SETUP, a następnie naciśnij i przytrzymaj przyciski 1, 2 oraz 3, aż menu pojawi się na ekranie.

Występowanie:
Citroen C2 C3 C4 C5 C8 DS3
Peugeot 207 308 407 607 807 3008
Fiat Ulysse
Lancia Phedra

http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

9 thoughts on “Ukryte menu w nawigacji WipNav/MyWay/RNEG Citroën Peugeot Lancia Fiat (DS3 C5 207 308…)

  1. Witam. Mam c3 picasso 2009r menu po francuski. Brak innego języka do wybrania. Kumpel ma peugeota 308 z tym samym radiem pytanie czy jak włożę jego karte bo ma polskie menu i mapy to zainstaluje się u mnie i będzie działać? Ktoś pomoże?

  2. U mnie w 5008 2011r. są wyłączone światła dzienne na automacie a żarówki są. No i chciał bym się dowiedzieć czy można włączyć składanie lusterek, czy nie wszystkie mają silniczki.

  3. Hejka mam takiego peugeot 308 I sw 2013r mam modem bluetooth fabryczny Mogę połączyć się z telefonem i np rozmawiać, ale nie mogę puszczać muzyki, pomoże ktoś?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!