Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana instalacji elektrycznej pokój 11m/2 | gniazda Simon Basic

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Film przedstawia standardowy dzień pracy ekipy ElektroInstal. Standardowy pokój około 11m/2 od bardzo dawana nieremontowany, nadszedł czas na zmianę przewodów w ścianach oraz instalacje osprzętu na czas remontu więc wybrałem osprzęt firmy Kontakt Simon seri podstawowej BASIC świetnie nada się jako osprzęt tymczasowy na zakończenie punktów instalacyjnych ponieważ jest w przystępnej cenie przy czym zachowuje bardzo dobrą jakość wykonania a producent udziela 6 letniej gwarancji. Praca przebiegła bez większych problemów no może poza tym kurzem i pyłem który towarzyszy podczas tego typu prac.

Zobacz inne nasze odcinki z prac elektroinstalacyjnych ⬇️
✅podłączenie rozdzielnicy odc.1
https://youtu.be/wCfEKRvvP4s
✅podłączenie rozdzielnicy odc.2
https://youtu.be/tEzKZw3lPDs
✅montaż opraw w karton gips
https://youtu.be/mzTw402tiYk
✅montaż gniazd w salonie
https://youtu.be/qB4oG5voNl0
✅montaż szafki RTV i TV na ścianie
https://youtu.be/U2zxuKspXlg
✅montaż opraw LED w garażu
https://youtu.be/nM5mNRdZbsc
✅podłączenie rozdzielnicy EATON
https://youtu.be/4xG0P14BZj8

Kontakt-Simon w TIM.pl: https://www.tim.pl/producenci/kontakt-simon/
TIM fanpage: https://www.facebook.com/TIMplMarket
Kontakt-Simon fanpage: https://www.facebook.com/SimonKontakt/

#instalacjaelektryczna
#wymianainstalacji
#nowainstalacja
#instalacjatrzyzylowa
#kuciewbetonie
#kuciecegly
#elektrycywakcji
#elektrykwarszawa
#elektrykwpolsce
#elektrykapradnietyka
#podstawyelektryki
#zrobsamelektryke
#samzrobileminstalacje
#jakzrobicsamemuinstalacje

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

22 thoughts on “Wymiana instalacji elektrycznej pokój 11m/2 | gniazda Simon Basic

 1. Cześć, mam pewną zagryzkę, ciągnę nową instalację elektryczną ale jednoczenie będzie ciągnięta też instancja centralnego ogrzewania i mam sytuacje taką, że rury z wodą będą szły w ścianie ok, 5 cm od podłogą i muszę te kable elektryczne pociągnąć nieco wyżej, i tu mi się nasuwa kilka pytań na które mam problem najeździć jednoznaczną odpowiedz:

  – czy kable elektryczne i instalację wodną mogę prowadzić w jednej bruździe, czyli kable nad instalacją wodną

  – czy jest określona jakaś odległość instalacji wodnej od elektrycznej

  – czy kable muszą być dodatkowo w peszlu w przypadku bliskiej odległości od instalacji wodnej.

  Dzięki.

 2. Podczas instalacji przewodów w kontakcie warto zaznaczyć że przewód fazowy powinien iść po lewej stronie a neutralny po prawej. Nie jest to obarczone przepisami można dowolnie, ale przyjęto estetykę przy podpinaniu. Kolejność tez jest ważna bo najpierw chronimy a później montujemy – czyli w myśl tej zasady wpierw instalujemy przewód ochronny ( nie ważne czy jest podpięty przewód do reszty instalacji – to jest dobra praktyka). Ważnym faktem jest to jeśli taką praktykę będziemy stosować to przy montowaniu gniazd w warsztatach piła lub inne sprzęty gdzie jest obrót w maszynie będą w dobrym kierunku obracały się i dlatego to ma zastosowanie. Ile ja się najeździłem po elektrykach którym jest obojętna ta sprawa, a potem sprzęt kręcił nie w tą stronę co trzeba bo sprzęt rozróżniał w którym jego bolców wtyczki ma fazę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  No i na koniec warto użyć małej poziomicy przy montażu w puszcze by nie wyszło "krzywo" 🙂
  Szkoda że Panowie nie powiedzieli, że przed założeniem okienka i opraw należy przeprowadzić pomiary czy wszystko zostało poprawnie skręcone. Trzeba zwrócić szczególną uwagę przy osadzaniu w puszcze, mogą występować naprężenia mechaniczne, które spowodują poluzowanie (skrzenie) lub nawet wypięcie przewodów z kontaktów. Dlatego pomiar jest nieodzowną częścią instalacji.
  Pozdrawiam, bezpieczeństwo i zdrowie jest najważniejsze.

 3. Chciałbym ci zadać pytanie kupiłem sobie lampy solarne i oświetlił m niby budynek takie lampy z OBI reflektorki.. teraz pytanie w jednym miejscu trochę podbitkami zasłania słońce jak odkręcę Solar i zamontuje go wyżej na dachówce i dam metr kabla to ta lampa nie straci tej energii przez to że jest dłuższy przewód i jaki przewód dać w ogóle gruby czy cienki??

 4. Fajny pomysł z wiertłem, ale ja np. nawiercam otwory w lini wiertłem fi12 co 5cm i kuje już samym dłutem z SDS i leci. Zamiast bruzdownicy można szlifierką przejechać i tak samo podkuć, tylko wtedy obowiązkowo odciąg do szlifierki bo inaczej maseczka nawet nie pomoże na pył.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!