Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana tylnych poduszek zawieszenia oraz czujnika ECAS Volvo FH i Ciekawostka w naczepie Schmitz

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

35 thoughts on “Wymiana tylnych poduszek zawieszenia oraz czujnika ECAS Volvo FH i Ciekawostka w naczepie Schmitz

 1. Mala uwaga: każdy gaz zmienia gęstość (a wiec i ciśnienie) w zależności od temperatury. Azotu jest w powietrzu 78%. Jedyna różnica to mniejsze utlenianie felgi i gumy (brak tlenu i brak wilgoci).

 2. Cześć mam wielki szacunek dla waszej pracy wiele sie można nauczyć i dziwie się że nikt ci Nie blokuje I usuwa tych filmów.Mam taki żarcik do dziadka (Wielki szacun)dziadek nie boi się żadnej roboty koło każdej się może położyć

 3. Robisz kawał fajnej roboty, super tłumaczysz , fajnie podpowiadasz. Ja dopiero się uczę jako pomocnik mechanika i twój kanał jest dla mnie jak studia on-line. Dzięki i pozdrawiam.

 4. Za te nowe szybko złączki powinni tego ziomka co je wymyślił za jaja powiesić. Już nie mówię że plastik bo te stare plastikowe to przynajmnie dało sie rozłączyć, a te działają tylko jak są nowe, a już całkiem fajne są te co trzeba specjalne narzędzie wciskac do srodka żeby odpusciły masakra

 5. Cze załoga servisu od nagłych awarii. Chylę czoła przed Wami!
  Obejrzałem kilka video usuwania tego, do czego dopuścili bezmyślni idioci kreujący się na tytanów szos czy autostrad.
  Takiemu ciulowi nie pozwoliłbym prowadzić spacerówki z dzieciakiem bo by zatarł koło na piaście.
  Dobry kierowca wyczuje pudełko zapałek pod tylną oponą naczepy gdy na nie najedzie, jak można nie wyczuć rozwalonego łożyska na osi w naczepie?! Ale, dzięki takim "draywerom" macie robotę… dobrze płatną robotę!
  Przejeździłem 43 lata ciężarówkami różnych typów od Stara 20 do Piterbulit'a. Zjeździłem Polskę, Europę, Bliski Wschód i pn. Amerykę, nigdy, przenigdy nie zdarzyło mi się bym cokolwiek zatarł czy uszkodził z mej winy.
  Patrząc co dzisiejsi kierowcy potrafią, zgadzam się z kolegami w moim wieku, że takiemu dzisiejszemu driverowi zabrać komórkę i GPS to do domu nie wróci.
  Życzę załodze servisu jak najwięcej takich kołków za kierownicą, a wasza firma stanie się potentatem na całą Europę z filiami na całym świecie.
  https://tinyurl.com/txwkphtj

 6. W PL taka naczepa jest naczepą specjalnego przeznaczenia bo systemy automatycznej kontroli i zmiany ciśnienia w oponach to technologia specjalnego przeznaczenia wojskowego i w pojazdach cywilnych nie powinna być montowana bez specjalnego dokumentu zezwalajacego.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!