Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Zobacz jak wygląda niemiecki przegląd auta! #Zakup_Kontrolowany

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Typowy niemiecki przegląd okresowy polega na sprawdzeniu wszystkich elementów samochodu i udokumentowaniu stanu pojazdu. Począwszy od świateł po szczelność silnika, zawieszenie a nawet pasy bezpieczeństwa. Ciekawostką było badanie czystości spalin czego nie praktykuje się na Polskich stacjach diagnostycznych. Wszystkie czynności zrealizowała firma https://www.dekra.pl

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Zobacz jak wygląda niemiecki przegląd auta! #Zakup_Kontrolowany

  1. PIerdu pierdu. Kupiłem auto z ważnym niemieckim przeglądem. Polskiego nie przeszło 🙂 Zacinające się hamulce tylne, amortyzatory zapadające się pod własnym ciężarem, wyciek oleju ze skrzyni biegów. 8 tysięcy w samych częściach, żeby auto przeszło polski przegląd. Papier od TUV w krytycznej sytuacji zastąpi toaletowy, innej wartości dla mnie nie ma.

  2. Przebieg cofnięty, bo kilometrów się narobiło i ubezpieczenie trzeba opłacić. Co do przeglądu. Podoba mi się brak rdzy. Podoba mi sie brak zeza na światłach. Podoba mi się przegląd na 2 lata i brak stempli w dowodzie rejestracyjnym. Ale to co mnie skusiło do rejestracji pojazdu w Niemczech, to możliwość wyrejestrowania i ponownego zarejestrowania. Rejestracja motocykla tylko na sezon. A nie jak w Polsce na cały rok, obowiązkowy przegląd w ciągu miesiąca, OBOWIĄZKOWE ubezpieczenie za jazdę motocyklem po zaśnieżonych polskich brukach – przenośnia.

  3. Co to za gadanie ze w Polsce nie jest częsta praktyka sprawdzanie spalin.
    Tylko wjade moim 1.9tdi na stacje diagnostyczna, nawet nie zdążę powiedziec"Dzień dobry" a juz mam czujnik w rurze.

  4. No i to jest super, że tak dokładnie stacje diagnostyczne kontrolują samochód. Dużo ludzi uważa, że to takie szukanie dziury w całym i wymyślanie(Polska mentalność). A moim zdaniem to całkiem spoko bo robi to bardzo duży odsiew na rynku wtórnym czyli auto z ważnym TUVem szybciej sprzedasz i podnosi wartość samochodu. W Polsce praktycznie dostaje każdy "chrupek" przegląd nie ważne czy z dwóch zespawany czy ma hamulce czy nie dzięki temu te cuda obniżają wartość tych dobrych.

  5. U nas w Polsce diagności podchodzą do przeglądu na luzie . O swoją Hondę civic dbam bardzo i zawsze jak jadę na przegląd proszę diagnostę żeby mi ją sprawdził do ,, śrubki'' . Moim zdaniem przegląd robią na odpierdol , pochodzą popatrzą , sprawdzą hamulce amortyzatory i wszystko trwa rapem 10 minut . Mało tego moja Hanka ma już prawie 10 lat a diagnosta mi mówi że wygląda jak nowa . Z jednej strony jestem zadowolony a z drugiej strony jak można sprawdzić auto przez 10 minut . Tak być nie powinno .

  6. Przyjechał do mnie klient z samochodem po przeglądzie i do naprawy na końcówki drążka i luz zwrotnicy, a na piaście popękane tarcze chamulowe mogące rozpaść się w każdej chwili. Takich przypadków miałem mnóstwo! Dlatego w USA tego typu przeglądów technicznych się nie robi bo jest tam głęboka świadomość że to ściema. W USA robi się tylko komputerową kontrolę silnika pod kątem EKO.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!