Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Zobacz jak zmierzyć nacisk na hak holowniczy! #101_Gadżetów

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Oglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o godz. 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-4,S04E04,217401 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

26 thoughts on “Zobacz jak zmierzyć nacisk na hak holowniczy! #101_Gadżetów

  1. Z masą na przyczepie jest jak z umiejscowieniem silnika – jeśli jest ciężko z przodu, to nie skręca ale jest stabilnie, a jak ciężko jest z tyłu to może skręca ale chce zabić na miejscu.
    Chyba lepiej dociążyć hak, niż odciążyć ubezpieczenie

  2. A nie taniej i prościej jest zaparkować po prostu na środku przyczepy? Wiadomo, że silnik i tak jest z przodu więc będzie lekko przesuwać nacisk w przód ale to nie będzie znaczna wartość.

  3. Kiedyś wiozlem na takiej brenderupce passata b6 WV Sharanem, początki z lawetą, passat był podobnie załadowany jak na filmie przy nacisku 60 kg, po przekroczeniu 80 km/h zaczął się węgorz i 3 pasy na niemieckiej a2 były moje na szczęście obyło się bez dachowania. Po wymianie gaci podjechałem paskiem 20 cm do przodu i jechalo się jak po sznurku. Morał? Lepsze 130 kg na haku niż "miotanie jak szatan"

  4. Ja mam inny patent. Najpierw mierzę wysokość haka do ziemi. Ważę około 80kg. Staję na haku i proszę drugą osobę żeby zmierzyłam miarką ile auto usiadło na zawieszeniu na haku np. 5 cm. Wtedy jak załaduje auto wiem, że wysokość powinna być około 4 cm. I tak cyrkluje autem aby było 4 cm mniej od nominalnej wysokości.

  5. Po załadowaniu auta w sposób widoczny na końcu filmiku laweta fajnie tańczy na autostradzie i szybko można wypierniczyć.Kto jeździ z lawetą wie co mam na myśli.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!