Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

CplusE #20 – Zablokowany hamulec w naczepie

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Sprawdź sklep https://cpluse.pl/, w którym znaleźć można sprzęt dla prawdziwych zawodowców. Kierowcom polecamy:
– Rękawice robocze – https://cpluse.pl/product/rekawice-czarne/
– Kamizelka odblaskowa z lampką LED – https://cpluse.pl/product/kamizelka-odblaskowa-z-lampka-led/
– Leżanka warsztatowa składana – https://cpluse.pl/product/lezanka-warsztatowa-skladana/
– Męska koszulka z logo „Jedziemy z tematem” – https://cpluse.pl/product/meski-t-shirt-z-logo-jedziemy-z-tematem-czarny/

PRZYDATNE LINKI
Strefa kierowcy: http://www.omega-pilzno.com.pl/kierowcy
Facebook: https://www.facebook.com/cplusepl
Instagram: https://www.instagram.com/cpluse.pl
Podcast CplusE: https://cpluse.pl/podcast

Witamy na kanale CplusE tworzonym przez firmę OMEGA Pilzno. W ramach videobloga omawiane są tematy związane z samochodami ciężarowymi, pasją i życiem kierowców spod znaku kategorii C+E oraz branżą transportową. Adam Wołowiec – gospodarz kanału Omegi Pilzno głównie koncentruje się na użytecznych poradach dla kierowców.

W odcinku #20 Adam wchodzi pod naczepę, by wyjaśnić zasadę działania siłownika hamulców. Pokazuje też sposób, jak poradzić sobie z ich blokadą, która uniemożliwia dalszą jazdę.

ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI KANAŁU.

Jedziemy z tematem!

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

29 thoughts on “CplusE #20 – Zablokowany hamulec w naczepie

  1. Ten odcinek jest dla kierowców czy dla mechaników. Przez taką postawę właśnie większość szeryfów wymaga od kierowcy, żeby był też mechanikiem. Ja w takim przypadku dzwonie po serwis, a jak szeryfowi nie pasuje to adios amigos. Roboty na kiere jest ogrom.

  2. Nie potrzebne przecinanie przewodów wystarczy odkręcić.i lepiej zabezpieczyć klinami koła spuścić ręczny najpierw wtedy zacisk się cofnie i dopiero wkręcić śrubę i zagiąć przewody..👍

  3. Wszystko fajnie, ale przy takiej "naprawie" w przypadku wypadku w UK wyrok masz z automatu razy dwa, do tego tekst, że na zamkniętym terenie nie potrzebujesz kamizelki…

    W zasadzie udany przepis na katastrofę i rozjechanie przez własnego kumpla na tym "bezpiecznym" terenie zamkniętym.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!