Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Jak naprawić przerwany kabel przewód bez lutownicy – koszulka termokurczliwa złączka z cyną

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Jak się pracuje, to się rzeczy niszczą. Na przykład przewody zasilające – przecierają się, zrywają, czasem się jakiś przytnie. Na szczęście są na to szybkie patenty. Dwa z nich pokazuję w filmie.

🛠️ nasz instagram https://www.instagram.com/wymysl_i_zrob/
🛠️ nasza grupa na FB https://www.facebook.com/groups/417809882352383
🛠️ nasz fanpage https://www.facebook.com/Wymyslizrob

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

8 thoughts on “Jak naprawić przerwany kabel przewód bez lutownicy – koszulka termokurczliwa złączka z cyną

  1. primo to kazdy kto naprawia co popadnie co w raczki wpadnie to musi miec taka sciane jak za nim widac hehe. Nie dla tych co wyrzucaja sprzet bo bezpieczników przeciez sie nie da wymienic np.
    ciekawa sprawa tak o zeby wiedziec ze mozna inaczej ale czy na takie przewody do narzedzi elektrycznych sie nadaje, raczej do innych sytuacji gdzie przewód jest chowany bez codziennego ruszania nim. tak czy inaczej fajnie ze nagrane dzieki

  2. ja bym skrócił po prosu o ten metr,a rurki niektóre nie chcą się w niej topić cyna tylko plastik się pali.Taki protip odemni ja zbieram zepsutą elektronikę np mam 3 wiertarki, szlifierkę,żelazko,silnik od pralki + kabel i chyba tyle.W większości przypadków się przydają na przestrzeni lat prawie każda już kabla nie ma bo one najczęściej się przydają,szczotki pasowały od wiertarki do diaxa,wirnik był identyczny z odkurzacz do drugiego odkurzacza więc warto.Jedyny minus to trzeba mieć trochę miejsca i czasu żeby to dłubać

Dodaj komentarz

Zadzwoń!