Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa wiązki elektrycznej drzwi SKODA Octavia 2FL czyli czarna robota warsztatowa po druciarzach

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Ktoś naprawiał kiedyś wiązkę drzwi prawych w O2FL, ale mu nie poszło. Zastosowane rozwiązania i technologia wskazują na kombajnistę/druciarza III kat. Nienawidzę robić takich poprawek po paprakach. Film długi, ale cały proces chciałem pokazać w miarę dokładnie

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

24 thoughts on “Naprawa wiązki elektrycznej drzwi SKODA Octavia 2FL czyli czarna robota warsztatowa po druciarzach

 1. Cześć,
  mam w Altei problem z komunikacją. Okazało się, że we wtyczce 20 pinowej w drzwiach kierowcy 5p0937702 połamały się przewody przy samych pinach. Orientujesz się jakie są numery pinów większych i mniejszych?
  Pozdrawiam Robert

 2. Ta żółta wtyczka to od czego jest? Szukając przyczyny braku grzania prawego lusterka, rozpiąłem wtyczki i w jednej kilka gniazd było jak by w pyle. Psiknąłem pentratorem do styków i nie pomogło, myślisz żeby wyjąć całą wtyczkę z nadwozia i tam zajrzeć?

 3. Mam podobnie z tym, że otwieram auto z kluczyka i tylne po stronie pasażera nie otwiera zamek ale słychać dźwięk zamka.
  Jeśli otworze ręcznie klamką od środka to dopiero uda się otworzyć klamka z zewnątrz. Każde zamknięcie kluczykiem to samo.
  Pacient passat b6 20 tdi 140 km 2005 rok

 4. Witam, skąd można zdobyć takie schematy jak w materiale, w którym są podane kolory przewodów i opis wtyczek? Pytam bo sam działał i czasem by się przydało. Żeby nie trafić na takich partaczy.

 5. Podsumowując bardzo dobra robota, naprawa, też wolałbym aby takie prace były wykonane z zachowaniem kolorów pinów wtyczek i należytej staranności. I to musi czasowo trwać i kosztować . Pewnie w serwisie wywaliliby całą wiązke jedną i drugą i toby dopiero kosztowalo. Pozsrawiam

 6. Kable w przelotkach drzwi grupy vw to jakas kpina. Zna ktos dobre jakosciowe elastyczne kable które będą sie nadawały pod wymianę? Chcę wymienić wszystkie kable w przelotkach nie chcę mieć kłopotu na wyjeździe.

 7. Masakra .
   Przecież temu co to robił powinno się ręce upier..lić , żeby nigdy więcej w życiu do niczego się nie dotknął.
  Dobrze że tak to się skończyło . A jak by kolega jechał z klientem i poduszka by wywaliła.
  Fajnie że film trochę dłuższy , oglądając spokojnie można piwko wypić 🙂

  Pozdrawiam , jak zawsze dobra robota.

 8. Osilikonuj ta wtyczkę silikonem victor rainz jak jest pokrzywiony słupek bo mu będzie ciekła woda po słupku i się będzie robiła kałuża wewnątrz samochodu bo przerabiałem takie sytuacje już wiele razy

 9. Witam serdecznie. Czy da radę założyć multifunkcyjna kierownicę do passat b7? Posiadam zwykłą kiere. I jeszcze jedno pytanie czy da radę założyć czujnik zmierzchu do tego auta. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!