Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa żarówki LED poradnik # 15

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

UWAGA! WSZELKIE PRACE ELEKTRYCZNE POWINIEN WYKONYWAĆ ELEKTRYK Z UPRAWNIENIAMI, FILM TYLKO DO CELÓW POKAZOWYCH. WSZYSTKIE PRACE ELEKTRYCZNE ROBICIE ZAWSZE NA WŁASNE RYZYKO I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

18 thoughts on “Naprawa żarówki LED poradnik # 15

  1. Jedne świecą dłużej naprawione w ten sposób, inne padają szybko. Wszak człowiek uczy się cały czas. Naprawiałem już w ten sposób, a także wlutowując. Czasem robiłem też głupoty. Dobrze jest wymontować płytkę z diodami i podgrzać od spodu opalarką z regulacją, stacją hotair, lub nawet na kuchence elektrycznej z przekładką, żeby diod nie usmażyć. Nie z wierzchu, ponieważ tak "upieczona" dioda pada dużo szybciej. Żarówka wtedy niby działa, świecą wszystkie diody, ale padają szybko.

  2. Też sobie naprawiłem żarówkę LED. Ale mam pytanie, jak przymocować bańkę do tej żarówki. Mam w łazience naprawioną i ta bańka ciągle spada, kleiłem klejem na gorąco i nic nie pomaga. Czym to skleić na stałe. Pozdrawiam.

  3. Charakterystyka diody pokazuje że źródło napięciowe spowoduje w pewnych warunkach niszczący przepływ prądu w diodzie, stąd prymitywny układ zasilania diody jest taki że w szereg z diodą daje się opornik ograniczający prąd do wartości nominalnej dla diody. Kulturalny układ zasilania diody to "źródło prądowe" które ustanawia pożądaną wartość prądu w obwodzie, niezależną od oporu, stąd zmostkowanie spalonej diody nie powinno zaszkodzić, prąd powinien płynąć o tej samej wysokości. Inna sprawa to jakość zasilania świetlówki.

  4. Lepiej założyć diodę o podobnych parametrach niż robić Mostek ponieważ parametry zasilające resztę diod ulegną zmianie i reszta będzie pracować na podwyższonym prądzie i napięciu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!