Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Norweskie złomowisko aut – VW amarok,Audi C3 2.2 Turbo i inne.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689Nasza grupa:
https://www.facebook.com/groups/524837507920390/

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

34 thoughts on “Norweskie złomowisko aut – VW amarok,Audi C3 2.2 Turbo i inne.

  1. Są auto kasacje w Norwegii na których można kupić części bez problemu. Sam pracuję na kasacji pojazdów w Norwegii, nie ma szans kupna całego auta z takiego szrotu, wszystkie muszą zostać skasowane, taki kraj, a w większości szrotów nie sprzedają żadnych części żeby nie było wycieczek i rozkręcania, po prostu spuszcza się wszystkie płyny ustrojowe i całe auto gniecie w kostkę.

  2. 2:00 ta "fajna gablota" to ford econoline chyba F-150, mieliśmy takie cacko w firmie z silnikiem V8 5.7 litra, jazda jak w domowym fotelu z "wysuwanym podnóżkiem", w dalekie trasy to miód z boczkiem .

  3. Szroty w Norwegii są I są też takie które rozbieraja na części. I nazywa to się przeważnie bilopphøggeri albo bil høgg. Samochody uderzone do naprawy są sprzedawane na specjalnych stronach z zamkniętym dostępem tylko dla warsztatów i firm. Sprzedawane są tam przez firmy ubezpieczeniowe. Na finie też był kiedyś ukryty dział z uszkodzonymi samochodami z ukrytym dostępem. Ciężko kupić takie samochody bo szereg formalności trzeba spełnić żeby mogło wrócić na drogi. Nie słyszałem żeby ktoś naprawial auta powypadkowe bo się poprostu nie opłaca skoro czasami nie opłaca się nawet naprawić rozrządu i turbo po przekracza to wartość pojazdu.

  4. w SZwecji jest innaczej jak w Niemczech na szrocie mozesz kupic uzywane czesci Norwegom juz sie pojebalo od dobrobytu zabrac im rope i gaz to beda wpierdalac kamienie bo tam oprocz tego nic nie ma no jest granit norweski na nagrobki sprowadzany stmat norwegia to lewacki kraj tam stopien igwilacji kontroli spolecenstwa jest taki jak w Korei Polnocnej wzorcowy kraj masonow

Dodaj komentarz

Zadzwoń!