Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

VW PASSAT B6 2.0 16v TDI diagnostyka pompowtryskiwaczy / diagnostics unit injector

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

diagnostyka pompowtryskiwaczy
uszkodzona cewka na drugim

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

4 thoughts on “VW PASSAT B6 2.0 16v TDI diagnostyka pompowtryskiwaczy / diagnostics unit injector

  1. Witam, jakie były objawy, pracował na 3 cylindry czy coś innego? Ostatnio mechanik odpalił mój samochód na wstecznym z zaciągniętym do końca ręcznym BEZ WCIŚNIĘTEGO SPRZĘGŁA, po tym trudno było auto odpalić i od tego czasu samochód raz odpala raz nie. Załapuje a następnie telepnie całą budą i gaśnie, wcześniej tego nie było. Nowy dwumas, rozrząd, uszczelniacz od strony dwumasy założony SWAG podobno ma być dobry? Silnik 1.9 105 bjb. W miarę możliwości proszę o odpowiedź ponieważ zostałem z problemem sam.

  2. Szanowny Kolego.
    Ja walczę z Lanosem już 4 miesiące, auto wyłącza wtryski i gaśnie. Sterownik silnika zmieniony, sterownik LPG zmieniony, emulator zmieniony. Czasem jedzie na Pb ileś kilometrów a jak zgasisz, tylko jazda tylko na LPG. Co wyłącza wtryski? Może któryś czujnik siedzi? Problem jest znaczny i tajemniczy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!