Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Wymiana rozrusznika Iveco Stralis oraz długa walka z naprawą MB Atego nie wszystko poszło gładko !!!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

33 thoughts on “Wymiana rozrusznika Iveco Stralis oraz długa walka z naprawą MB Atego nie wszystko poszło gładko !!!

  1. Oglądałem film wcześniej i zapamiętałem, że mieliście problem z otwieraniem kabiny. I właśnie dzisiaj miałem taki sam przypadek, jednak w tym moim jest zabudowa z tyłu więc dostęp jest utrudniony, Co ciekawe, linka jest cała ale kabina i tak nie drgnie. W ferworze walki urwałem tę drugą linke co dzwignię ma przy stopniu pasażera.

  2. Chciałbym Cię o coś zapytać. Miałeś kiedyś sytuację, że pojechałeś do jakiejś pierdoły, a na miejscu okazuje się, że ciężarówka to lejący olejem trup bez hamulców, z luzami na drążkach i z drutami wychodzącymi z opon? Generalnie strach go puścić na drogę?

  3. Robiłem kiedyś steyera wywrotkę, ( podobno węglem płacili Austrii za te auta)pompa wody była bez uszczelki, tak idealna była powierzchnia styku z blokiem. Dla bezpieczeństwa wyciąłem i założyłem uszczeleczkę.
    Dawne czasy.

  4. Cześć, mam pytanko, może trochę dziwne, odnośnie tej masy uszczelniającej. Czy tą masę uszczelniającą można zawsze palcem trochę rozprowadzić po nałożeniu czy są elementy przy których powinien zostać tylko taki okrągły, grubszy pasek ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!