Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Naprawa. Wzmacniacz Unitra Fonica PW 9013. Wymiana spalonej końcówki mocy.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dzisiaj wymiana końcówki mocy w kultowym wzmacniaczu Unitra Fonica PW 9013. Zostały wymienione tranzystory końcowe BD911 i BD912.
W filmie pokazuję jak je wymontować oraz sprawdzić.
Naprawa wzmacniacza trochę zajęła, więc film został i tak skrócony. a jest dosyć długi.
#wzmacniacz #unitra #naprawa
https://www.facebook.com/Pawel.Elektryk.WSK/

Muzyka:
Music from https://filmmusic.io
“Street Trap” by WinnieTheMoog (https://soundcloud.com/taigasoundprod)
License: CC BY (http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)

Wymiana końcówki mocy
Naprawa końcówki mocy
Wymiana tranzystorów
Naprawa Unitra
Naprawiam wzmacniacz
Kultowy
PRL
Altus
Alton
Fonica
PW9013

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

13 thoughts on “Naprawa. Wzmacniacz Unitra Fonica PW 9013. Wymiana spalonej końcówki mocy.

  1. Mój ojciec miał ten wzmacniacz ( lekko zmodyfikowany bo miał jakieś większe końcówki mocy) plus altusy 140w, ładnie to chodziło.., głośno i czysto, nawet do imprez okolicznościowych ojciec był wynajmowany do nagłośnienia np. Sylwestra

  2. Cześć. Dostałem od znajomego taki wzmacniacz ale nie działa i nawet się nie włącza. Czy jesteś w stanie to naprawić? Wysłałbym Ci go i zapłacił za naprawę oczywiście.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!