Ładowanie…

Mobilny Mechanik – Mechanika – Diagnostyka + Elektryka Samochodowa

Mobilny Mechanik Warszawa, Auta Diesel, Hybrydowe, Elektryczne, Firma nr 1 w Warszawie - Naprawiamy samochody, jachty i wszystko inne w Warszawie
Kontakt

Diagnoza układów hybrydowych – szkolenia ATOMIS #hybrydy #elektryki #szkolenia #atomis

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

✅Rozwiń skrzydła w kierunku elektromobilności na naszym szkoleniu prowadzonym przez⬇️⬇️⬇️
▶️Naprawa Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych◀️
ℹ️ Zachęcamy również do obserwowania konta naszego prowadzącego na TikToku – @bartekworek706 , zamieszcza tam ciekawostki na temat pracy z pojazdami elektrycznymi🚘⚡️

▶️W trosce o Wasze bezpieczeństwo przed szkoleniem organizujemy kurs SEP do 1kV uprawniający eksploatację i dozór urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych.

❗️Najbliższe szkolenie odbędzie się 11-12 czerwca 2022 r., a następnie 10-11 września 2022 r.

_________________
Kontakt:
☎️Tel.: 502 527 831
✉️Mail: szkolenia@atomis.pl
🌐Web: szkolenia.atomis.pl
📍ul. Kilińskiego 6, 09-140 Raciąż
_________________
Muzyka:
https://studio.youtube.com/audiolibrary

source Serwis Elektryki i Elektroniki Samochodowej, Profesjonalny serwis samochody w Warszawie Wawer. Zadzwoń do nas. Powierz samochód profesjonalistom! Uczciwość i rzetelność. Szybka realizacja. Doświadczeni mechanicy. Nowoczesny sprzęt. Usługi: przeglądy gwarancyjne, mechanika samochodowa, warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy w Warszawie.

Naprawa elektryki / elektroniki samochodowej. Oferujemy: naprawę / odbudowę samochodowej instalacji elektrycznej w samochodach w Warszawie. Serwisy samochodowe Serwis Elektroniki zajmują się elektroniką i elektryką samochodową. Dobry Auto Elektryk w Twojej okolicy. Układy elektryczne – montaż i naprawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu elektryk samochodowy Warszawa.

Mobilną naprawę elektryki samochodowej w Warszawie świadczą serwisy naszych mechaników w Warszawie. Warsztat Samochodowy, Naprawy z dojazdem we wskazane miejsce, czyli tzw. Mobilny Auto Serwis, Mechanika Samochodowa, Elektryka Samochodowa. Oferujemy komputerową diagnostykę silnika oraz naprawy z zakresu elektroniki, elektromechaniki i elektryki samochodowej w Warszawie. Warsztat z serwisem samochodowym specjalizujący się w mechanice, elektryce i elektronice samochodowej. Mechanik samochodowy z dojazdem w stolicy Polski.

Elektryka samochodowa w Warszawie tylko u nas! PODEJMUJEMY SIĘ CIĘŻKICH PRZYPADKÓW. Nasz serwis samochodowy dysponuje nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi.

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689

Dodaj komentarz

Zadzwoń!